Bolyongások a társadalmi rendszerek logikája és az értelem keresése között
Bibliographic Data
| ID | 21574548 |
|---|---|
| Authors | Ferenc Tallár (corresponding author) |
| Year | 2020 |
| Issue | 114 |
| Pages | 63-80 |
| Publication date | 2020-01-01 |
| Open Access | Yes |
| Type | ARTICLE |
| Venue | Replika (JOURNAL) |
| Journal identifiers | ISSN: 0865-8188 |
| Publisher | Replika (PUBLISHER) |
| DOI | 10.32564/114.3 |
| OpenAlex | W3084367283 |
| Language | HU |
Absztrakt
Combinatorics · Hungarian Social, Economic and Educational Studies · Mathematics · Psychology
| Highly cited | No |
|---|